Güvenilir

DataNow

apps
1.13MB
Mağazadan İndirilenler 0 - 5
Sürüm 3.5.0.965 2 yıl önce

DataNow açıklaması

AppSense DataNow enables simple, secure access, sync and sharing of your enterprise files, no matter where they live. DataNow’s unique approach does not require data migration or new storage. It makes existing storage locations like file servers and Microsoft SharePoint easily accessible from any device and keeps users’ files in sync at all times.

The DataNow app works in combination with companion server software that integrates with IT-managed storage locations and Microsoft Active Directory. (A separate corporate licensing fee applies).
</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">APPSENSE DataNow kurumsal dosyaları, yaşadıkları olursa olsun basit, güvenli erişim, senkronizasyon ve paylaşımını sağlar. DataNow benzersiz yaklaşımı veri taşıma veya yeni depolama gerektirmez. Bu herhangi bir cihazdan dosya sunucuları ve Microsoft SharePoint gibi mevcut depolama yerleri kolayca erişilebilir hale getirir ve her zaman senkronize kullanıcıların dosyalarını tutar.

DataNow uygulaması BT-yönetilen depolama yerleri ve Microsoft Active Directory ile entegre arkadaşı sunucu yazılımı ile birlikte çalışır. (Ayrı bir kurumsal lisanslama ücreti uygulanır).</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

DataNow için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

DataNow ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
apps mağaza avatarı
apps Mağaza 2.71M 3478.1M

APK hakkında DataNow bilgi

APK Sürüm 3.5.0.965
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici AppSense Inc


İndirme: DataNow APK
İndir